Aktualności

BSO Prawo & Podatki partnerem Business Mixer Tarbud 2017

8 marca 2017
Aktualności, O Nas

BSO Prawo & Podatki partnerem Business Mixer Tarbud 2017

Atrakcją i nowością tegorocznych targów TARBUD będzie Business Mixer, czyli spotkanie uczestników w mniej formalnej konwencji, sprzyjającej nawiązywaniu relacji i wymianie informacji. Kancelaria prawna BSO Prawo & Podatki została partnerem wydarzenia.

Ta formuła działań networkingowych jest doskonale w świecie biznesu znana, a ich skuteczność potwierdzona. Bo nie ma lepszego sposobu na dotarcie do potencjalnego klienta lub kontrahenta niż bezpośrednie z nim spotkanie twarzą w twarz. Okazji do nawiązania relacji biznesowych będzie bez liku, co zapewni bogata reprezentacja firm z branży budowlanej i kamieniarskiej.

Pracownie architektoniczne z pewnością docenią możliwość zaprezentowania się potencjalnym zleceniodawcom, czyli deweloperom. Ci ostatni będą mogli spotkać się np. z producentami materiałów budowlanych i kamieniarskich, prefabrykatów, elementów wyposażenia domów i wykończenia wnętrz, jak też z firmami budowlanymi i kamieniarskimi oferującymi specjalistyczne usługi w tym zakresie. Nawiązaniem relacji z większością z nich będą z pewnością zainteresowane przedsiębiorstwa transportowe, dostawcy specjalistycznych maszyn i pojazdów budowlanych.

Taką możliwość da właśnie organizowany w piątek 24 marca 2017 r. Business Mixer. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 10 marca 2017 r. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie wydarzenia.

Zapraszamy do rozmów!

W trakcie rozmów stolikowych zaprezentujemy Państwu nasze usługi doradcze ale także odpowiemy na ewentualne pytania o prawne i księgowe aspekty działalności przedsiębiorców branży budowlanej. Wszystkich uczestników wydarzenia zapraszamy także do bezpośredniej rozmowy w drugiej części wydarzenia – Business Networking.

Do Państwa dyspozycji w trakcie Tarbud Business Mixer będą:

mec. Maciej Szermach LL.M., adwokat, partner w Kancelarii BSO Prawo & Podatki

Maciej Szermach, BSO, 241x300 (2)

Wojciech Skowyrko, samodzielny księgowy, BSO Księgowość

Wojciech Skowyrko, BSO Księgowość

Życzymy wielu udanych rozmów. Do zobaczenia we Hali Stulecia. Przedsiębiorców, którzy nie będą uczestniczyć w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.