KARIERA

?>

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Sprawdź, czy wszystkie dokumenty wymagane w ogłoszeniu są przygotowane prawidłowo, a następnie korzystając z formularza prześlij je do nas. Jeżeli chcesz się pochwalić dodatkowymi osiągnięciami, możesz dołączyć stosowne dokumenty do korespondencji. Pamiętaj, by wypełniając formularz wybrać odpowiednie stanowisko. 

Inne formy kontaktu? Możesz przesłać do nas swoje zgłoszenie e-mailem na adres rekrutacja@bso-group.com.

Formularz


  List motywacyjny
  CV
  Plik do wgrania

  Przesłanie danych osobowych w celach rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w ramach aktualnie prowadzonych naborów. Jeśli chcą Państwo uczestniczyć również w przyszłych naborach, prosimy o wyrażenie wyraźnej zgody poprzez zaznaczenie pola poniżej:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanej ofercie pracy, dla celów przyszłych rekrutacji.

  W przypadku zawarcia w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych szczególnych kategorii danych osobowych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia), prosimy o udzielenie wyraźnej zgody na ich przetwarzanie, poprzez zaznaczenie pola poniżej:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich szczególnych danych osobowych zawartych w przesyłanej ofercie pracy.

  Aby wycofać udzielone zgody można wysłać wiadomość z takim żądaniem na adres e-mail rekrutacja@bso-group.com. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez BSO Prawo & Podatki i BSO Outsourcing znajdują się w Polityce Prywatności BSO Group (https://bso-group.com/polityka-prywatnosci-bso-group/).