KARIERA

?>

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Sprawdź, czy wszystkie dokumenty wymagane w ogłoszeniu są przygotowane prawidłowo, a następnie korzystając z formularza prześlij je do nas. Jeżeli chcesz się pochwalić dodatkowymi osiągnięciami, możesz dołączyć stosowne dokumenty do korespondencji. Pamiętaj, by wypełniając formularz wybrać odpowiednie stanowisko. 

Inne formy kontaktu? Możesz skorzystać z faksu +48 71 346 70 90 kierując korespondencję do Departamentu HR bądź przesłać do nas swoje zgłoszenie e-mailem na adres rekrutacja@bso-group.com.

Formularz


List motywacyjny
CV
Plik do wgrania

(pole wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanej ofercie pracy. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności BSO Prawo & Podatki (http://bso-group.com/polityka-prywatnosci-bso-prawo-podatki/), która również znajduje zastosowanie do przetwarzania danych osobowych przez BSO Outsourcing sp. z o.o., w szczególności z prawami przysługującymi mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Odmowa podania danych osobowych jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestniczenia w rekrutacji. Aby wycofać udzieloną zgodę można wysłać wiadomość z takim żądaniem na adres e-mail wroclaw@bso-group.com.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanej ofercie pracy, dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności BSO Prawo & Podatki (http://bso-group.com/polityka-prywatnosci-bso-prawo-podatki/), która również znajduje zastosowanie do przetwarzania danych osobowych przez BSO Outsourcing sp. z o.o., w szczególności z prawami przysługującymi mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w przeszłych rekrutacjach. Odmowa podania danych osobowych jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach na podstawie aktualnie przesyłanej oferty pracy. Aby wycofać udzieloną zgodę można wysłać wiadomość z takim żądaniem na adres e-mail wroclaw@bso-group.com.