KARIERA

?>

PROCES REKRUTACJI

Jesteśmy otwarci na kreatywne i pragnące rozwijać się zawodowo osoby. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w dynamicznym, profesjonalnym środowisku – dołącz na grona naszych pracowników lub praktykantów. Tylko trzy kroki dzielą Cię od rozpoczęcia pracy z nami!

I Krok – Przedstaw się nam!

Wybrałeś stanowisko dla siebie? Teraz warto się przedstawić!

Wszystkie nadsyłane zgłoszenia są analizowane pod kątem zgodności z naszymi oczekiwaniami. Jeżeli Twoje umiejętności, wiedza oraz uzyskane doświadczenie będą odpowiadać naszym potrzebom – zadzwonimy do Ciebie w przeciągu trzech dni i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pamiętaj! Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeżeli uważasz, że podołasz wskazanym w ogłoszeniu o pracę obowiązkom, zgłoś się. Jeżeli jednak uznasz, że musisz podnieść kwalifikacje – sprawdź naszą ofertę praktyk i staży.

II Krok – Porozmawiajmy

Podczas wstępnej rozmowy rekrutacyjnej będziemy chcieli poznać nie tylko Twoje profesjonalne doświadczenie, ale także osobowość. Pamiętaj, że istotne jest dla nas również to jak uzasadniasz kolejne wybory w swoim życiu zawodowym. Twoimi rozmówcami będą pracownik HR oraz przełożony Departamentu, do którego złożyłeś aplikację. Poprosimy Cię również o wypełnienie podstawowych testów – pozwolą one na ocenę Twoich predyspozycji do pracy w zespole i umiejętności językowych.

III Krok – Poznajmy się bliżej!

Pozytywna ocena wstępnej rozmowy rekrutacyjnej powoduje zaproszenie na drugie spotkanie – tym razem będziesz rozmawiać z przedstawicielem kadry zarządzającej. Zwróć uwagę na to, że podczas spotkań oceniana będzie nie tylko adekwatność Twojego doświadczenia do wymagań stanowiska, ale także Twoje zaangażowanie w proces rekrutacyjny oraz umiejętność autoprezentacji. Chcemy zobaczyć, że dobrze się z nami czujesz i chętnie podejmiesz współpracę z naszym zespołem.

Czas trwania procesu rekrutacyjnego uzależniony jest od stanowiska oraz liczby kandydatów i może potrwać do kilku tygodni. Na każdym etapie będziemy Cię na bieżąco informować o statusie Twojej aplikacji.