KARIERA

?>

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

PRAKTYKI ZAWODOWE

W ramach współpracy z uczelniami wyższymi realizujemy projekty, których celem jest uzupełnianie pozyskiwanej w trakcie studiów wiedzy teoretycznej o praktyczny aspekt jej zastosowania (praktyki zawodowe, staże). Grono zatrudnionych w obszarze prawa wieloletnich praktyków gotowych jest dzielić się wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami zawodu.

Współpracujemy z:

Praktyki uczelniane

Praktyki zawodowe to wyjątkowa możliwość bezpośredniego kontaktu z biznesem. To nauka przez realizację rzeczywistych zadań i czerpanie z wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników. We współpracy z Biurami Karier czy Centrami Współpracy z Biznesem realizujemy obowiązkowe i nieobowiązkowe zawodowe praktyki studenckie lub absolwenckie. Dzięki wsparciu wysoko wykwalifikowanych prawników nasi praktykanci uczą się wykorzystywać w praktyce teoretyczną wiedzę zdobytą podczas studiów. Umiejętność ta jest niezbędnym uzupełnieniem edukacji, niewątpliwie wartościowym na dzisiejszym rynku pracy.

Edukacja przez doświadczenie

Program edukacyjny, którego celem jest tworzenie programów kształcenia studentów z obszaru prawa opartych na oczekiwaniach i potrzebie praktycznego stosowania wiedzy teoretycznej. Nasi prawnicy i księgowi gotowi są prowadzić wystąpienia eksperckie na kierunkach studiów związanych z prawem prezentując rzeczywiste sprawy i wskazując rozwiązania problemów. Korzystając z programu Edukacja przez doświadczenie student otrzymuje pakiet łączący wiedzę teoretyczną z praktycznym, realnym jej zastosowaniem.

Uczelnie wyższe i instytucje zainteresowane podjęciem współpracy w ramach programu Edukacja przez doświadczenie prosimy o kontakt z nami.