Aktualności konsularne

Polsko-Luksemburska Izba Gospodarcza partnerem śniadania biznesowego

7 maja 2019
Aktualności konsularne

Polsko-Luksemburska Izba Gospodarcza partnerem śniadania biznesowego

Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji” to temat spotkania biznesowego przy śniadaniu, które odbędzie się 16 maja 2019 r. we Wrocławiu. Polsko-Luksemburska Izba Gospodarcza została partnerem wydarzenia.

Wraz z organizatorem wydarzenia, Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, zapraszamy do wysłuchania wystąpienia ekspertów z firmy Softlab Technology i udziału w dyskusji na temat wyzwań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Zagrożenia wewnętrzne w obszarze cyberbezpieczeństwa są tak samo istotne, jak te pochodzące z zewnątrz. Systemy mobilne, sieci, z którymi się łączą oraz uruchamiane przez nie aplikacje, mogą zostać wykorzystane do kradzieży poufnych informacji. Ponadto, słabym ogniwem w systemach bezpieczeństwa wciąż pozostają użytkownicy, którzy świadomie lub pod wpływem socjotechniki mogą narazić firmę na poważne niebezpieczeństwo. Czy można wykryć zagrożenia, które czyhają wewnątrz i skutecznie zabezpieczyć przed nimi organizację? Odpowiedź na to, i na wiele innych pytań, otrzymają Państwo podczas Śniadania z Soflab Technology.

Zapraszamy 16 maja 2019 r. do Hotelu Mercury, pl. Dominikański 1, Wrocław!

Agenda wydarzenia

8:45 – 9:15 Rejestracja gości oraz poczęstunek
9:15 – 9:30 Oficjalne otwarcie
9:30 – 10:30 Prezentacja i Panel dyskusyjny  “Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji”
10:30 – 11:30 Networking

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja udziału. Zgłoszenia prosimy kierować do Polsko-Luksemburskiej Izby Gospodarczej p. Marzeny Hełmeckiej z Polsko-Luksemburskiej Izby Gospodarczej (luxemburg@konsulat.wroclaw.pl) lub do p. Antoniny Sobczak z Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (antonina.sobczak@ccifp.pl).

Wydarzenie wspierają również: Belgijska Izba Gospodarcza, Polsko-Kanadyjska Izba Gospodarcza oraz Polsko-Ukraińska Izba Gospdoarcza.