Galeria

Usługi outsourcingowe w Polsce, Invest-Park

21 marca 2014
WSSE Invest-Park. Debata, Usługi outsourcingowe w Polsce. Maciej Szermach, Tomasz Jakacki

Usługi outsourcingowe w Polsce, Invest-Park

21 marca br. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park gościła przedstawicieli firm świadczących usługi outsourcingowe w Polsce skierowane do przedsiębiorców sektora MŚP.

Targi B2B Usług Outsourcingowych w Polsce rozpoczęła debata, do udziału w której zaproszony został mec. Maciej Szermach. Wraz z pozostałymi rozmówcami, m.in.: Tomaszem Jakackim, viceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, starali się odpowiedzieć na pytanie ?Co decyduje o sukcesie w świadczeniu usług wspólnych i outsourcingu??.

Prezentacja firm outsourcingowych odbywała się w formule targowej: oferta usług outsourcingowych zaprezentowana została na specjalnie zaaranżowanych stoiskach, podczas bezpośrednich rozmów kooperacyjnych oraz w trakcie prezentacji firm, m.in. naszej Kancelarii, pt. Łącząc kompetencje. Outsourcing prawny i księgowy.

Wydarzenie w Wałbrzychu rozpoczęło cykl spotkań firm outsourcingowych. Gościem specjalnym wydarzenia był Armand Angeli, założyciel i wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Outsourcingu oraz prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych na Europę. W trakcie targów wysłuchamy jego wykładu, pt.: ?Koszt budujący większe zyski – outsourcing w nowoczesnych przedsiębiorstwach?.

źródło: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park