O nas

?>

Kancelaria prawna BSO Prawo & Podatki powstała w 2003 roku we Wrocławiu. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu i wysokim standardom pracy i komunikacji należymy do grona czołowych kancelarii oferujących kompleksową obsługę prawną i podatkową, a także – poprzez spółkę BSO Outsourcing – usługi księgowości finansowej i kadrowej.

                                                                                                                  Łącząc obszary najważniejsze dla biznesu – doradztwo prawne, podatkowe oraz outsourcing usług księgowych – z pełnym zaangażowaniem budujemy bezpieczeństwo i zwiększamy efektywność działań naszych Mandantów.

Zapewniamy doradztwo przedsiębiorcom polskim i zagranicznym prowadzącym działalność bądź planującym ją rozpocząć w Polsce. Tworzymy podstawy prawne i podatkowe dla zagranicznych inwestycji bezpośrednich, fuzji i przejęć. Obsługujemy bieżącą działalność przedsiębiorstw (także na terenie specjalnych stref ekonomicznych) oraz opracowujemy koncepcje i towarzyszymy w realizacji projektów krajowych i transgranicznych. 

Naszą ofertę dopełniamy szerokim zakresem usług księgowości finansowej i płacowej połączonej z bieżącym doradztwem podatkowo-księgowym. Poprzez spółkę BSO Outsourcing oferujemy prowadzenie wszystkich form rozliczeń księgowych (również spółek-córek zagranicznych firm) i nadzoru księgowego, a także kadr i płac.

Do grona naszych Mandantów należą:

  • polscy przedsiębiorcy prowadzący małe, średnie i duże firmy o zróżnicowanej strukturze własnościowej, działające w różnych sektorach rynku;
  • przedsiębiorcy zagraniczni, wywodzący się z krajów niemieckojęzycznych ? Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Luksemburga – a także Włoch, Czech i Słowacji oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej.

Zespołem BSO Prawo & Podatki kierują doświadczeni radcowie prawni, adwokaci i doradcy podatkowi. Wszyscy współpracownicy legitymują się kwalifikacjami i uprawnieniami niezbędnymi do prowadzenia doradztwa prawnego i podatkowego, posiadając w większości wykształcenie i doświadczenie międzynarodowe. 

Współpracujemy z biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami i doradcami inwestycyjnymi oraz specjalistami różnych dziedzin. Pozwala to zapewnić dopasowanie usług do indywidualnych oczekiwań naszych Mandantów, a tym samym dostarczyć im kompleksowe rozwiązania.

Usługi księgowe świadczone są przez wykwalifikowanych księgowych. Dla zapewnienia prawidłowości rozliczeń prowadzimy dodatkowy nadzór merytoryczny sprawowany przez księgowych posiadających certyfikaty Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.                                                      

WSZECHSTRONNE DOŚWIADCZENIE POZWALA NAM OFEROWAĆ USŁUGI NA KAŻDYM ETAPIE DZIAŁALNOŚCI PRZEDSIĘBIORCY.

Inwestorów zagranicznych obsługujemy komunikując się w języku niemieckim, angielskim i włoskim. Potrzebne dokumenty przygotowujemy w wygodnych, dwujęzycznych wersjach.

Jesteśmy dostępni w miejscu i czasie zgodnym z oczekiwaniami Mandantów. Nasze biura znajdują się obecnie we Wrocławiu i w Gdyni.  Nasz potencjał i doświadczenie łączymy z kancelariami partnerskimi w kraju –  Łodzi, Poznaniu i w Warszawie i za granicą – w Berlinie, Moguncji (Nadrenia-Palatynat), Monachium (Bawaria), Mediolanie, Rzymie i w Luksemburgu.

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY

2005          Złoty Paragraf
2005 wyróżnienie Prawnik Pro Bono, mec. Krzysztof Bramorski
2005 Oskar Dziecięcych Serc, mec. Krzysztof Bramorski
2006 wyróżnienie Prawnik Pro Bono, mec. Krzysztof Bramorski
2006 tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play
2007 tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play
2008 tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play
2008 wyróżnienie w kategorii Pro Publico Bono, V Ranking Kancelarii Prawnych
2010 Order Uśmiechu, mec. Krzysztof Bramorski
2012 Profesjonaliści Forbesa, mec. Krzysztof Bramorski
2013 Certyfikat Arinova CSR Leader Thinking