Jakość naszych usług potwierdzają liczne rekomendacje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji na temat jakości realizowanych przez nas usług prawnych, podatkowych i księgowych.

Referencje BSO Prawo & Podatki

Politechnika Wrocławska AIP

(…) Doceniamy współpracę z Kancelarią i wskazujemy BSO Prawo & Podatki jako kompetentnego i doświadczonego współpracownika przy realizacji kompleksowych usług specjalistycznego doradztwa prawnego i księgowego dla instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości, w tym przedsiębiorczości łączącej naukę i biznes.
prof. dr hab. inż. Kazimierz Wójs
Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

referencje BSO Prawo & Podatki

Westerwelle PL GmbH & Co. KG Oddział w Polsce

(…) Sposób, w jaki są prowadzone nasze rozliczenia, zapewnia nam bezpieczną realizację naszych projektów i wspiera wydajne wykorzystywanie dostępnych zasobów. Dzięki perfekcyjnej znajomości języka niemieckiego, jak również znajomości fachowej terminologii Kancelaria zapewnia komunikację na najwyższym poziomie. (…)
mgr inż. Sylwia Szyłkiewicz
Przedstawiciel Handlowy na Polskę

referencje BSO Prawo & Podatki

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

(…) Kancelaria opracowała koncepcję realizacji innowacyjnego projektu w ramach zamówienia publicznego z możliwym udziałem naszej Spółki oraz przygotowała opinie dotyczące zasad udzielania zamówienia publicznego w trybie z wolnej ręki. Świadczona przez Państwa pomoc prawna miała charakter fachowy, w wykonywane przez Państwa usługi cechują się rzetelnością.
Józef Rać, wiceprezes Zarządu
Marek Winkowski, wiceprezes Zarządu

referencje BSO Prawo & Podatki

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

(…) Kancelaria wykonała na rzecz naszej Organizacji usługi doradcze polegające na przygotowaniu regulaminu konkursowego, obejmujące zagadnienia z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych oraz doradztwo w zakresie udostępnienia informacji orz udzielenia wyjaśnień w sprawie naruszenia dóbr osobistych. Świadczona przez Państwa pomoc prawna ma charakter fachowy, a wykonywane przez Państwa usługi cechując się rzetelnością.
Paweł Moras
Dyrektor Zarządzający