Wydarzenia

Spotkanie stołu gospodarczego w Opolu

2 marca 2018
Wydarzenia

Spotkanie stołu gospodarczego w Opolu

Marcowe spotkanie w ramach stołu gospodarczego „Stammtisch” w Opolu z udziałem przedstawiciela Kancelarii BSO Prawo & Podatki.

W czwartek, tj. 15.03.2018 zapraszamy o godz. 18.00 do domEXPO (III p.)  przy ul. Kępskiej 8 w Opolu. W opolskim spotkaniu wezmą udział: 

  • Andrzej Buła, Marszałek Województwa Opolskiego, który omówi sytuację gospodarczą oraz kierunki rozwoju Województwa Opolskiego w 2018 roku oraz odpowie na pytania uczestników;
  • mec. Krzysztof Bramorski, który przybliży najczęstsze problemy z którymi borykają się firmy w obszarze prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce w 2018 roku;
  • przedstawiciel firmy  DREBERIS Sp. z o.o. , który wprowadzi uczestników w tematykę interkulturowych aspektów w relacjach biznesowych między Niemcami a Polską.

Przedstawione zostaną także główne obszary działania Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki w 2018 r.

Organizatorami spotkania są Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa AHK Polska wraz z partnerami – Konsulatem Republiki Federalnej Niemiec w Opolu oraz Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki. Zgłoszenia udziału należy przesyłać do 13.03.2018 r. na adres pbw@ahk.pl.